Uniwersytet Warszawski Wydział Chemii - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
ostatnia migracja danych: ok. 9 godzin temu
usosweb_status_ok
ostatnia modyfikacja tego dokumentu: 156 dni temu
INFORMACJE DLA STUDENTÓW I-GO SEMESTRU

INFORMACJE DLA STUDENTÓW 2-GO SEMESTRU - CHEMIA

* przedmioty semestru drugiego podzielone są na trzy grupy: Przedmioty minimum programowego dla studentów 2-go semestru i Przedmioty z minimum programowego dla studentów 2-go semestru - zamienniki oraz Przedmioty dedykowane dla studentów studiów pierwszego stopnia - lato.


* prosimy zapoznać się z planem zajęć umieszczonym na stronie internetowej Wydziału Chemii i tak wybrać grupy zajęciowe aby nie powstawały konflikty tzn. by zajęcia nie pokrywały się godzinowo.


*obowiązkowe kolokwia z matematyki i fizyki oraz podstaw chemii analitycznej odbywają się w czwartki w przedziale godzinowym 15-20 (nie należy rejestrować się na zajęcia odbywające się w tych godzinach). Dokładne godziny kolokwiów podane będą na stronie opiekuna roku.


* warunkiem zaliczenia 1 roku studiów (dwa semestry) jest spełnienie wszystkich wymagań przewidzianych planem studiów danego roku, zdobycie co najmniej 60 punktów ECTS oraz spełnienie szczegółowych wymagań związanych z danymi przedmiotami.


* przypominamy, aby w rejestracji żetonowej nie zapisywać się na przedmioty ogólnouniwersyteckie oferowane przez Wydział Chemii. Studenci, którzy dokonają takiego wyboru będą z tych przedmiotów usunięci.


* Opiekunem 1-go roku kierunku Chemia jest dr Emilia Stelmach

adres mailowy: opiekun1rokchemia@uw.edu.pl


* Brak miejsc na przedmioty oraz problemy techniczne dotyczące rejestracji prosimy zgłaszać w Dziekanacie Studenckim.