Uniwersytet Warszawski Wydział Chemii - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
ostatnia migracja danych: ok. 6 godzin temu
usosweb_status_ok
ostatnia modyfikacja tego dokumentu: 116 dni temu
1st
INFORMACJE DLA STUDENTÓW 2-GO SEMESTRU - CHEMICZNA  ANALIZA  INSTRUMENTALNA
 
* przedmioty semestru drugiego podzielone są na trzy grupy: Przedmioty minimum programowego dla studentów 2-go semestru i Przedmioty z minimum programowego dla studentów 2-go semestru - zamienniki oraz Przedmioty dedykowane dla studentów studiów pierwszego stopnia - lato.
 
* prosimy zapoznać się z planem zajęć umieszczonym na stronie internetowej Wydziału Chemii i tak wybrać grupy zajęciowe aby nie powstawały konflikty tzn. by zajęcia nie pokrywały się godzinowo.
 
*obowiązkowe kolokwia z matematyki i fizyki oraz podstaw chemii analitycznej odbywają się w czwartki w przedziale godzinowym 15-20 (nie należy rejestrować się na zajęcia odbywające się w tych godzinach). Dokładne godziny kolokwiów podane będą na stronie opiekuna roku.
 
* warunkiem zaliczenia 1 roku studiów jest spełnienie wszystkich wymagań przewidzianych planem studiów danego roku, zdobycie co najmniej 60 punktów ECTS oraz spełnienie szczegółowych wymagań związanych z danymi przedmiotami.
 
* przypominamy aby w rejestracji żetonowej nie zapisywać się na przedmioty ogólnouniwersyteckie oferowane przez Wydział Chemii. Studenci, którzy dokonają takiego wyboru będą z tych przedmiotów usunięci.
 
* Opiekunem 1-go roku kierunku  Chemiczna analiza instrumentalna jest dr Joanna Juhaniewicz-Dębińska
   adres mailowy: jjuhaniewicz@chem.uw.edu.pl
 
* Brak miejsc na przedmioty oraz problemy techniczne dotyczące rejestracji prosimy zgłaszać w Dziekanacie Studenckim.