Uniwersytet Warszawski Wydział Chemii - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
ostatnia migracja danych: ok. 19 godzin temu
usosweb_status_ok
ostatnia modyfikacja tego dokumentu: 165 dni temu
INFORMACJE DLA STUDENTÓW I-GO SEMESTRU

INFORMACJE DLA STUDENTÓW 2-GO SEMESTRU KIERUNKU CHEMIA JĄDROWA i RADIOFARMACEUTYKI

* przedmioty semestru drugiego podzielone są na dwie grupy: przedmioty minimum programowego dla studentów 2-go semestru i przedmioty zamienne dla studentów 2-go semestru

 

* prosimy zapoznać się z planem zajęć umieszczonym na stronie internetowej Wydziału Chemii i tak wybrać grupy zajęciowe aby nie powstawały konflikty tzn. by zajęcia nie pokrywały się godzinowo.

 

*obowiązkowe kolokwia z matematyki i fizyki odbywają się w czwartki w przedziale godzinowym 17-20 (nie należy rejestrować się na zajęcia odbywające się w tych godzinach). Dokładne godziny kolokwiów podane będą na stronie opiekuna roku.

 

* warunkiem zaliczenia 1 roku studiów (dwa semestry) jest spełnienie wszystkich wymagań przewidzianych programem studiów danego roku, zdobycie co najmniej 60 punktów ECTS oraz spełnienie szczegółowych wymagań związanych z danymi przedmiotami.

 

* przypominamy, aby w rejestracji żetonowej nie zapisywać się na przedmioty ogólnouniwersyteckie oferowane przez Wydział Chemii. Studenci, którzy dokonają takiego wyboru będą z tych przedmiotów usunięci.

 

* Opiekunem pierwszego roku kierunku Chemia jądrowa i radiofarmaceutyki jest dr Katarzyna Pałka

adres e-mail: opiekunkp1@chem.uw.edu.pl

 

* Brak miejsc na przedmioty oraz problemy techniczne dotyczące rejestracji prosimy zgłaszać w Dziekanacie Studenckim.